Ptejte se - odpovídá sportovní manažer Jaromír Carvan

 
Ptejte se na cokoliv o HC Baník Sokolov - Položit dotaz   ZDE (Dotaz začínejte prosím oslovením !!! )
Dotazy lze také zasílat na email hcsokolov@seznam.cz (u delších dotazů prosím dejte mailu přednost)
 
Změna: Příspěvky a otázky budou zveřejňovány až po zodpovězení (děkujeme za pochopení)
 
Poslední dotaz: 29.7..2011 , 22:15

Poslední odpověď: 1.8.2011, 10:37

Váš dotaz bude přeposlán na sportovního manažera. Jakmile pan Carvan zodpoví dotaz, bude sem vložena otázka a odpověď. Dotazy nebudou cenzurovány a budou přeposílány všechny. Dodržujte prosím jen pravidla slušnosti. Urážlivé či sprosté dotazy ale nebudou mazány, budou také přeposlány, zveřejněny však nemohou být. Pokud ovšem odesílatel uvede mailovou adresu, bude mu odpovězeno mailovou zprávou. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše dotazy.
127) Dobrý den, kde se fanoušek sokolovského hokeje něco dozví např. o momentální soupisce mužstva, přípravě atd. Děkuji.
Dobrý den, o složení kádru budeme informovat v průběhu tohoto týdne.
126) Dobrý den pane Carvan, dozvěděl jsem se, že se chystáte vyjet na led. Chtěl jsem se zeptat, jak jste se připravoval na celosezónní zátěž? Popřídě jestli jste měl nějaký speciální individuální tréninkový plán? Sportovní fanoušek.
Dobrý den, ano je pravda, že se připravuji na sezonu, ale to jestli ji budu absolvovat, to není ještě jasné. Záleží na složení kádru pro příští sezonu.
125) Dobrý den, mám dotaz, proč nedostali někteří hráči A mužstv dosud výplatu za loňskou sezonu 2010- 2011? Svou práci si snad odvedli. Děkuji za odpověď. Fanoušek
Dobrý den, ano je pravdou, že všechny smluvené odměny ještě nebyly vyplaceny. Situace je vcelku totožná jako sezony předešlé, hráči jsou informováni o termínech doplacení částek, které jim náleží. Máte pravdu, že si svoji práci odvedli, nicméně vyplacení závisí i na dalších okolnostech, které si hráči musí vůči klubu plnit (Jako je např. vrácení vypůjčené výzbroje apod.) A to všichni zdaleka nesplnili. Ale jak podotýkám, smluvené odměny budou hráčům v nejbližší době vyplaceny.
123) Dobrý den. Rád bych se Vás zeptal, jak jste spokojeni s výsledky letošní sezóny? A-tým opět nepostoupil do druhého kola play-off a junioři po roce opět spadli z ligy? Nemyslím si, že by to byly výsledky, s kterými byste měli být spokojeni. Asi je na čase se zamyslet nad změnou na postech manažerů, protože za váma není vidět žádná kvalitní práce (potvrzená výsledky). Jinak se musí uznat, že snaha byla, ale to je asi málo.
Tak určitě nemůžeme být spokojeni s letošní sezonou. Pokud se týká A mužstva, nemyslím si, že byla neúspěšná. V základní části jsme obsadili 6. místo. V domácích utkáních se hrál dle mého názoru, až na pár výjimek, slušný hokej. V utkáních venku už to bylo horší a to byl také rozdíl mezi letošní a minulou sezónou. Minulý rok obsadilo A mužstvo 3. místo a byli u toho stejní lidé jako letos. A bylo to za poslední roky jedno z nejlepších umístění. Ale toho si samozřejmě žádný rádoby fanoušek nevšimne, ten si všimne jen věcí, které se až tak nepovedou. Playoff se opět nepodařilo, což nás samozřejmě mrzí. Je to specifická soutěž a my na tomto musíme zapracovat. Co se týče juniorů, tak tam samozřejmě je velmi nepříjemná skutečnost sestupu do krajské soutěže. Věděli jsme, že to bude náročná sezona a to se také potvrdilo. Jistě nás to do dalších sezón poučí. Možná Vás nepotěším, ale žádné změny ani ve vedení a ani žádné drastické změny ve složení trenérů nechystáme.
113) Dobrý den Pane Carvan. Chci se zeptat, jestli plánujete mužstvo posílit před play off. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, momentálně jednáme o příchodu jednoho hráče. Větší posílení na konci přestupového termínu se nechystá. Stávající kádr dohraje sezonu v této podobě.
102) Myslím si, že Vaše rezignace by byla na místě… ale na obou postech. Tým plný hvězd a vysokých platů předvádí jen hru bez zájmu… taky aby ne, když peníze mají jistý (někteří hráči) ač se vyhrává nebo prohrává! Udělejte něco pro sokolovský hokej a odejděte!
Dobrý den, nemyslím si, že máme mužstvo plné hvězd. Pokud se podíváte na složení mužstva a vezmete jednoho hráče po druhém, tak já osobně tam žádné hráče jako hvězdy nevidím. Nikdo z kádru nikdy pořádně nehrál vyšší soutěže. Ale to samozřejmě neomlouvá špatné výsledky mužstva. A už vůbec v mužstvu nejsou hráči, kteří mají jisté peníze, jak říkáte. A k poslední věci. To jestli Vy si myslíte, že bude nejlepší pro Baník, abych odešel, tak je to Váš názor a já ho respektuji. Ale rozhodně to nehodlám udělat! Jak už jsem říkal minulý rok, vše je většinou v rukou hráčů. Minulý rok se dařilo a letos je to zatím jinak. Je to sport a i to se může stát. Děláme vše pro to, aby se co nejdříve změnilo.
101) Dobrý den, jelikož trenéři juniorky to v posledních zápasech evidentně nezvládají, což dokazuji výsledky, bylo by na čase něco s tím udělat. To, že je trénuje trenér, který už s tymem spadl do krajské soutěže je velká chyba a začíná se to projevovat (je to jako dřív a už před utkáním se hráčům vštěpuje,
že jsou na sestup a prohrají?!!!). Druhý trenér učil malé děti bruslit a toho by zatím mel zůstat, jelikož to také není žádný přínos pro výkony mužstva. Juniorský hokej je o něčem jiném, což nám dokazuji soupeři a koučink jejich
trenérů. Nepíše se mi to lehce, ale je potřeba se podívat pravdě do očí. Hodláte s tím něco jako kompetentní osoba dělat?
Dobrý den, já jsem trochu jiného názoru. Juniorka zatím nehraje tak špatně, jak říkáte. I výsledkově. Trenéři mají plnou důvěru.
100) Dobrý den, budou kvůli posledním výsledkům nějaké změny v mužstvu? Např. změny v kádru. Díky
Dobrý den, samozřejmě že by bylo nejjednodušší, když se momentálně nedaří udělat změny v kádru nebo odvolat trenéry. Ale situace není tak jednoduchá. Ani jeden hráč v mužstvu se hokejem neživí a má své civilní povolaní. Takže nějaké výměny hráčů nepřichází v úvahu. Stávající kádr se musí semknout a zlepšit svůj projev i výsledky. Co se tyká trenérů, je to obdobné. V minulosti se u mužstva měnili trenéři, jak na běžícím pásu takřka po půl roce a to není šťastné řešení. Nepíši to proto, že se to týká mé osoby. Na to většinou hráči spoléhají, že to odnesou trenéři a oni zůstávají bez následků. Teď momentálně musí hráči dát hlavy dohromady a začít předvádět lepší osobni výkony na ledě.
98) Dobrý den, můžete mi říci datum Vaší rezignace? Děkuji... myslim na post trenéra, ne manažera!!!
Dobrý den, asi Vás to zklame, ale rezignovat nehodlám. Takže datum říct neumim. Nevidím důvod udělat tento krok
95) Dobrý den pane Carvane. Jako dlouholetý fanoušek jsem měl z loňské sezony doopravdy radost. To co se Vám loni v nelehkých podmínkách povedlo, jak se Vám podařilo vytvořit opravdový mančaft - skloubit starší hráče s mladšími + doplnit nově příchozími, to tu fakt dlouho nebylo. Vypadalo to, že všichni táhnou za jeden provaz a byli schopni vždy, když se chvíli nedařilo opět máknout. Prostě jste na mě působil jako trenérský fenomén, který se v Baníku již dlouho neobjevil. Letos je ale situace ( i když domácí stadion) úplně jiná. Já a asi i řada fandů je z toho docela zklamaná, a to nejen tím v jaké pozici se současný Baník nachází., ale hlavně z herního projevu, který se vůbec s tím loňským nedá srovnat. Mně osobně to připadá, že najednou to je úplně jiné mužstvo. Přitom, když nepočítám příchod gólmana (výměna za odchody), tak do mužstva přišli pouze dva noví útočníci (možná trochu zbyteční, protože tým z loňska, dle mě celkem kompaktní a vyvážený), takže skoro stejné mužstvo. Najednou ten tým (alespoň já z pozice diváka to tak vidím) postrádá tu loňskou sebedůvěru, vnitřní sílu, prostě to co zdobilo loni. Čím si to vysvětlujete, nebo mohli ti dva noví hráči nějak svým příchodem negativně ovlivnit chod týmu? Nebo je ostatní hráči nepřijali, možná i podvědomě? Nebo zatím prostě smůla? Děkuji za odpověď. Zdravím a držím palce. Jiří Brožík.
Dobrý den, určitě máte pravdu, mužstvo jak je složené, tak hraje pod svůj standart. Hlavně výkony na venkovních kluzištích. To je hlavní rozdíl mezi touto a minulou sezonou. Určitě není problém v nově příchozích hráčích. Ale já osobně stávajícímu kádru věřím a předpokládám, že hlavně výsledkově půjdeme nahoru.
86) Dobrý den, co se týče negativních ohlasů na zápas s Chomutovem, bylo velké množství. Chtěl bych poděkovat za tento zápas, který měl i dobré obsazení. Každý, kdo hrál 65 let hokej v Sokolově hold hrát nemůže jeden zápas, to prakticky ani nešlo. Akorát mě zamrzela atmosféra, která na stadionu byla. Za tuto situaci může rozhodně a jenom fanclub, který má za úkol tvořit základní opru v ochozech, ovšem fanclub selhal. Děkuji za tento zápas a doufám, že si tento příspěvek přečtou i lidé z fanclubu a přestanou se chovat jako děti, kterým byla odepřena hračka, tak jdou do kouta brečet. Ještě jednou děkuji, přeji hodně štěstí do nové sezony.
Dobrý den, moc děkuji, budeme se snažit, aby jsme Vás fanoušky bavili hokejem po celou sezonu.
84) Dobrý den, co říkáte na to, co udělal během exhibice fanklub?
Dobrý den, tak abych řekl, jsem z toho rozčarován a mrzí mě to. Chtěli jsme pro fanoušky připravit atraktivní utkání s kvalitním soupeřem a to se myslím podařilo. Hodně času dopředu jsme avizovali, jak budou oslavy probíhat. Jak se k tomu fanclub postavil je čistě jejich věc. Těžko by mužstvo Chomutova přijelo na přátelské utkání, kdyby proti nim nastoupil hráči, které chtěl na ledě vidět fanclub. Tyto hráče mohli členové fanclubu vidět při turnaji v sobotu 4.9. Pokud by si fanclub chtěl udělat oslavy Baníku podle sebe, určitě nbudeme proti. Jen si myslím, že osobní útoky na členy vedení klubu, sprosté nadávky na hokej prostě nepatří. Klub i fanclub by měli držet při sobě, tak jak to funguje v jiných koutech světa. A píši to i proto, že i hráči A mužstva jsou z této situace značně rozladěni.
83) Dobrý den, chtěl bych se zeptat někoho z vedení, zda počítáte s nějakou úpravou ozvučení stadionu. Na straně za trestnými lavicemi není vůbec slyšet, pouze nějaký nespecifikovaný hluk. Zkuste se tam postavi v době zápasu, kdy je zde více lidí. A taky bude se opravovat střecha nebo budem zimě ve vodě? Děkuji za odpověď Vimr
Dobrý den, tato otázka by měla spíše směřovat na správu sportovních zařízení . Ale samozřejmě, že máte pravdu, ani my na střídačce neslyšíme rozhlas. Což se projevilo i v pátek v utkání s Chomutovem. A pevně doufám, že se to dá do pořádku, aby jste Vy fanoušci byli spokojeni.
82) Dobrý den, pane Carvane, doslechla jsem se, že někteří hráči z A-týmu nedostali ještě zaplaceno za uplynulou sezonu 2010. Jestli je to pravda, myslím že je to vůči nim nefér!!! Práci a výkony odvedli. Děkuji za odpověď
Dobrý den, každou sezonu a snad v každém klubu II. ligy všichni bojují s financemi. Co se týče odměn v Baníku, po celou sezonu vše fungovalo tak jak mělo, tudíž své odměny dostávali. Vyjímkou každou sezonu zůstává odměna za měsíc březen každé sezony, která se po dohodě s hráči vyplácí v září následující sezony. Tento postup je zaběhlý již několik let. Takže výroky některých anonymních jedinců, že hráči budou stávkovat a nebudou hrát, je holý nesmysl. Tyto názory jsou výmyslem a znepokojují hráče, tak i vedení klubu, jelikož se nezakládají na pravdě.
81) Dobrý den pane Carvane, tak jsem si tu trošku početla v příspěvkách. Zajímalo by mne, když nemáte nikoho za Neče, tak za Čejku určitě taky ne. Jak řiká vedení HC Energie \"v Sokolově se to dělá na amatérské úrovni\". Pavla
80) Dobrý den. Moc jsem se těšil na zrekonstruovaný stadion a při první možné přílezitosti jsem zašel na zápas Baníku. Ovšem mám několik připomínek a dotaz, zda se budou tyto problémy řešit. V prvé řadě nastavení světel nad ledovou plochou je takové, že střed hřistě je ve stínu a okraje jsou přesvícený. Divákům na nejvyšším bodu hlediště pak svítíi lampy do očí. Také práce s klimatizací zřejmě není zvládnuta. Zápas s mužstvem z KHL měla být lahůdka pro diváka, ale zapocené plexisklo nad mantinely výrazně tento zážitek znehodnotil. Na některých místech zůstalo plexisklo nepruhledné po celou dobu zápasu. No a poslední připomínka je k odpadkovým sudům. Když už rekonstrukce stadionu stála několik milionů korun, tak by se snad našlo několik stokorun na pořizení vhodnějších odpadkových nádob, než jsou ty zmačkané plechové sudy.
79) Dobrý den pane Carvane, chci se tímto připojit k předchozí námitce "fandy v rozpacích". Rád bych na tento zápas přišel, ale bohužel jsem pracovně natolik vytížen, že pro mě není prakticky možné, abych byl v Sokolově dřív než v osm hodin večer a někde si vstupenku zajistil.
Rád bych za vstupenku zaplatil, jen abych se tam dostal. Děkuji
Dobrý den, vstupenku si kupovat nemusíte. Vstupenky budou, pro Vás fanoušky, připraveny na pokladně před samotným utkáním. V jakém počtu, to Vám nedokážu momentálně sdělit.
78) Dobrý den. Dnes jsem si na stránkách přečetl zprávu, že vstup na exhibici s Chomutovem bude možný jen na základě vstupenky pro tento zápas, která se rozdává všudemožně. Bohužel mi ale uniká smysl těchto vstupenek. Na zápas s Chomutovem jsem se těšil, ale bojím se, že se ho nedočkám, protože určenou vstupenku nemám. Jestli jsem to dobře pochopil, tak se za vstup se neplatí, ale musím někde tu vstupenku ulovit. To se mi bohužel zatím nepovedlo a podle mých časových možností asi ani nepovede- budu teda stát před zimákem? Nebylo by rozumnější nechat na tento zápas vstup volný nebo prodávat vstupenky na místě třeba za 10 Kč? Nemyslím si, že by se kapacita stadionu úplně naplnila, ale spíš se obávám, že spoutu lidí odradí to, že nemá vstupenku. Jako propagace jsou vytištěné vstupenky super, ale prosím nechte nás přijít se podívat také ty, kteří neměli to štěstí a u rozdávání vstupenek nebyli. Zatím se mi vaše rozhodnutí líbila, ale tohle fakt nechápu. S pozdravem „fanda v rozpacích“.
Dobrý den. Vstupenek bylo vytištěno okolo 4000 kusů. Myslím si, že je to vysoký počet. Vstupenky byly distribuovány i na přátelských utkáních Baníku. Z bezpečnostních důvodů se udělalo opatření se vstupenkami. Není možné takovou akci pořádat bez pravidel. Lístky na toto utkání budou k dispozici i před samotným utkáním na pokladně zimního stadionu.
77) Chtěl jsem se zeptat, jestli se bude zavádět fasování věcí od staršího dorostu a u juniorů? Všichni kluci si na to furt stěžují, že neví jakou práci mají dělat vyděláváním na věci . I rodiče to občas hodně štve, chtělo by to udělat nějaké provizorní opatření. Díky
Dobrý den, dorost ani junioři věci fasovat nebudou
76) Dobrý den, chci se zeptat kolik stojí vstupenka na zápas s Chomutovem ? Moc prosím a hodně štěstí na přípravné utkání, váš David z Lomnice u Sokolov
Byly vytištěny speciální vstupenky na toto utkání. Bez této vstupenky se na utkání nedostanete. Pernamentky na utkání neplatí.
75) Dobrý den,chtěl bych Vám poděkovat za minulou sezonu.Po dlouhé době to byl konečně nějaký posun kupředu.Moc Vám fandím doufám že sezona další bude taky tak dobrá jako ta letošní.Je vidět že jste hokej hrál a víte o co jde.Jen by mě zajímalo proč jste zůstal po této sezoně v Sokolově když jste měl nabídky z vyšší soutěže.Jak jsem se dozvěděl byli tři.Trochu to nechápu tak,bych prosil o vysvětlení.
74) Dobrý den Mirku, asi mně neznáš, ale já jezdila skoro na každý zápas do K.V..... Dozvěděla jsem se, že už bydlíš v Sokolově, tak si myslím, že by jsi nějakou kamarádku přivítal. Jseš můj typ...líbí se mi vysocí blonďáci se sportovní postavou a to sji přesně ty. Mně je 21 a jmenuji se Dana a jsem taky blondýna, taky ráda sportuji, mohli by jsme spolu jezdit na kole a tak.... kdyby jsi měl zájem tak zavolej ........ (tel. číslo nezveřejňováno )
Dobrý den, Dano i já Vás celou sezonu po očku sledoval a ani se nemohl soustředit na hru svých oveček. Ale trochu mám strach z Vašeho věku 21 let. My obtloustlí blonďáci takřka před důchodem už bysme to kolo asi s jednadvacetiletým dravým mládím jen stěží udýchali. Ale takov vyjíždka je lákává, ale nemám kolo. Zdravím Vás a těším se až Vás zase uvidím.
73) Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak si to představujete s tou juniorkou? Bude pan Carvan chodit na tréninky a jezdit na každý soutěžní zápas (samozřejmě i ven)? V případě, že ne a já si myslím, že ne (dokonce si troufnu to tvrdit už teď s jistotou). protože to nebude z důvodu vytíženosti u A-týmu jednoduše stíhat, tak si myslím, že to Vaše řešení není v žádném případě šťastné.
Dobrý den, samozřejmě, že ani já si nemyslím, že to je nejlepší řešení působit u mužstva mužů a juniorů. Ale přípravu jsme rozjet museli a bez trenérů to jaksi nejde. Jen mě zaráží, jak vše přesně víte. Snad jasnovidec? Když se podíváte na program juniorů a A mužstva v sezoně, zjistíte, kde by mohl nastat problém. Já myslím, že když nenajdeme nikoho jiného na toto místo, dá se to zvládat. A trenér juniorů určitě na utkání ven bude jezdit.
72) Dobrý den, na trenéra juniorů nebyli jiní kandidáti?
Dobrý den, kandidát jiný nebyl.
71) Myslím, že tu vše moc řešíte, prostě pan Neč kromě trénování nikde nepracuje, nezaplatili ho ani za minulého vedení, jestli si dobře pamatujete, šel trénovat do Mariánek kvůli penězům, takže je to smutné, ale je to tak. Uvidíme kolik juniorů bude mít chuť za takových podmínek dál hrát. Tak to ve sportu prostě chodí, že někdo odejde a nahradí ho někdo jinej. Takže sypat popel někomu na hlavu není na místě. Hráč HC
Dobrý den, děkuji za Váš názor.
70) Dobrý den, rád bych věděl jestli pan Neč zůstane v Sokolově, jestli ne tak můžete juniorku a starší dporost rozpustit, protože všichni odejdou. Děkuji za odpověď
Dobrý den, nemyslím si, že se mužstvo rozpadne.
69) Dobrý den, bez pana Neče juniorka opět spadne a starší dorost bude dál hrát krajský přebor, určitě to není jen můj názor. Jen by mě zajímalo, jestli pan Neč, chtěl tak moc, že jste se nedokázali dohodnout na jeho působení v HC?
Dobrý den, nemyslím si, že juniorka spadne, ale sezona bude těžká jako každá.
68) Dobrý den pane Carvane, tak se mi zdá, že brzy už budete skládanku hotovou, pan Suchopár druhý trenér áčka, jeho přítel Potužník určitě bude trenér juníorů, jeho kamarádka p. Pavlasová vedoucí u juniorů a stůl od hokejky se pomalu stává stolem velkých koučů, nevím kam fouknete p. Šmejkala, ale mám obavy, že odmítne. Asi se moc nepletu co? Je vidět, že nejste odsud, ale je to pro všechny hrozně průhledný.... jenom škoda toho Neče, ten by asi nasadil vysokou pracovní morálku a to by někteří trenéři těžko udejchali. No nic... na každýho jednou dojde a sám víte, jak to ve sportu a všude chodí, každé korýtko, i když malé se hodí..., to nevadí, když se spadne, tak to holt na rok zase vezme p. Neč, postoupí a pak to kámošům vrátíme zpět. Přesto vám přeju hodně úspěchů do příští sezony, protože jsem si jist, že ty rozhodnutí nejsou z vaší hlavy, ale rozhodujete se pod vlivem okolí........nemusíte na můj příspěvek reagovat
Dobrý den, rozhodnutí ohledně obsazení trenérů u jednotlivých kategorií konzultuji s více lidmi. Nicméně rozhodující slovo musí udělat manažer klubu, takže já osobně.
67) Dobrý den, to co vedení hokejového klubu Baník Sokolov udělalo panu Nečovi to jasně vypovídá, jaký charakter lidí vládne v tomto klubu již několik let a nadále v tomto hodlá pokračovat. Ne jen, že je to VEŘEJNÝ VÝSMĚCH panu trenéru NEČOVI a jeho úspěchu, ale také výsměch všem hráčům, kteří postupo vybojovali a těšili, že další sezonu s NEČÁKEM všem dokážou, že ten postup nebyla žádná náhoda !!!
Bohužel i za přispění Vás, do kterého fanoušci vkládali velké naděje a slibovali si, že někdo kdo opravud hokej hrával, to tady dá do pořádku. Píši bohužel, protože si myslím, že Vy i když s Áčkem jste udělal celkem pěkný úspěch (až na poslední dva zápasy...), tak v očích kdo sokolovský mládežnický hokej sleduje a jde mu o něj, jste to nesplnil.
Ještě jednou děkuji Juniorům, kteří dokázali všem, že to jsou kluci, kteří svůj sport a klub BANÍK SOKOLOV milují a za tak těžkých podmínek jaké měli (zde se mimo jiné mohli dočíst, že se jim nechce trénovat, a že za sestup v loňské sezoně si můžou sami...., ale hlavně neměli ani kabinu) dokázali postoupit!!!
Panu NEČOVI VELKÝ VELKÝ VELKÝ VELKÝ DÍK !!!

Dobrý den, děkuji za Váš příspěvek.
66) Dobrý den, pane Carvane " VRAŤTE NÁM NAŠEHO TRENÉRA" předem děkujeme za kladné vyřízení
Dobrý den, odpověď je totožná jako předešlé
65) Dobrý den, předem bych chtěl poděkovat juniorům a p. Nečovi co dokázal s juniorkou postup do I.ligy. Takový úspěch za poslední dobu v sokolovském hokeji ve všech věkových kategorií nikdo nedokázal, počínaje přípravky a konče A-mužstva. Za tento úspěch byl také náležitě odměněn.(odvolán z funkce trenéra juniorů) Jsem jenom zvědav, kterého rádoby trenéra tam teď dosadíte. Jestli je to doopravdy trenér, nebudu jmenovat, abych nikoho neurazil, který v sezoně 2008/2009 udělal výsledek sestup do KP juniorů, tak to potom doopravdy děláte dobře!!! Nemyslíte si už jenom z morálního hlediska, že tato funkce za akceptovatelných podmínek měla být nabídnuta právě p. Nečovi. Toto není podraz jen na trenéra, ale i na hráče, kteří I.ligu vybojovali. Jsem zvědav, kteří hráči v kádru zůstanou. Mám  obavy, že teď se do Sokolova nahrnou hráči z juniorky a st.dorostu HC Energie, kteří se nedostanou do prvního kádru Energie. Kde byly tito hráči, když se v Sokolově hrál krajský přebor, vlastně to bylo pod jejich úroveň tady hrát. Tito hráči nikdy nedají takové srdce do tohoto týmu, jako ti, co si to museli vydřít. Jen tak dál vážené vedení, proto je sokolovský hokej tam kde je. Děláte to opravdu dobře!!! Usuzuji to podle toho, jak dlouho odkládáte jmenování nového trenéra.
Dobrý den, napíšu to ještě jednou, pan Neč nebyl odvolán. Funkce mu nabídnuta byla. Byly to podmínky standardní za odměnu 1.trenéra ligových juniorů. To, že jsme ještě neoznámili trenérskou dvojici k juniorům, tak to je proto, že ji ještě nemáme. Počítali jsme, že hlavním trenérem bude pan Neč. Nemá cenu to tady dál rozebírat, je to fakt, který je nepříjemný pro obě strany. Klub nejsou jen junioři, ale máme tu další kategorie. Myslím, že jsem na toto téma již odpověděl.
64) Dobrý den pane Carvan, mám jen jeden dotaz. Kdy budou zveřejněni trenéři mládežnických kategoriíí?
Dobrý den, trenéři mládeže budou známi veřejnosti do 25.4.2010.
63) Dobrý den, vy jste opravdu banda blbů, to snad ani není možné, dozvěděla jsem se, že hodláte vyhodit trenéra Neče, protože nepřistoupil na vaši finanční nabídku, která je asi směšná a moc dobře jste věděli, že to nevezme, hlavně že se ho zbavíte. Ale uvědomte si, že to je trenér, který byl a je vždy oblíben jak u hráčů, tak u rodičů a byl ochoten vždy některé trenéry (v uvozovkách) zasuplovat. Myslím, že v této sezoně byl jako trenér nejúspěšnější a pak tohle !!!!!!! Pane Carvane, myslím, že budete litovat tohoto kroku a už vůbec nechápu toho Franciska, že ho nepodržel. Je jasný, že nastoupí známí a kamarádi, ale trenérské kvality už jdou stranou, je mi vás všech líto a hlavně doufám, že se k mému příspěvku ještě někdo připojí a potvrdí má slova.... Hokejistova maminka...
Dobrý den, Vážená paní, vidím, že o nás máte pěkné mínění. Ale brát Vám ho nebudu, je to Váš názor, na který máte právo. Naše nabídka směšná nebyla, proto aby jsme pana Neče udrželi jsme pomalu překopali celou mládež, ale marně. Myslím si, že každý člověk na světě je nahraditelný. Takže si myslím, že toho litovat nebudeme,ani na to není čas. A když už zmiňujete osobu pana Franciska, myslím, že kdyby v klubu nebyl on, pan Neč by v Baníku nebyl ani tuto sezonu. To je čistě můj názor za ten jediný rok, co v klubu působím.
62) Proč myslíte, že by se měl dočkat vyhazovu? Nikdo nic takovýho neřekl...
Dobrý den, viz. odpověď 60.
61) Dobrý den, na stránkách byl zveřejněn kádr pro začátek přípravy. Mohu se zeptat jaká je situace kolem sokolováků Závorky, Rohana a Přindiše a také kolem varských Topinky a Marečka, kteří se uvedli výborně? Vím, že je ještě brzy, ale dá se očekávat další posilnění , např. gólman nebo beci, či centr nebo nějaký zkušenější hráč? Děkuji a držím dál palce.
Dobrý den, všichni tito hráči jdou na zkoušku do prvoligových klubů. Co se týče posil pro další sezonu, probíhají jednání.
60) Dobrý den - poděkování se nedočká - vyhazovu - ano - ze pane manazere ?
Dobrý den, s panem Nečem jsme se nedohodli na další spolupráci. Jako první byl osloven na funkci hlavního trenéra u juniorů, ale bohužel nedošlo mezi námi k dohodě. Vyhazov to určitě nebyl, mně osobně to znepříjemňuje práci a to z důvodu hledání vhodných trenérů. Ale to je v této branži běžné. Každopádně přeji Petrovi Nečovi hodně úspěchů v další práci.
59) Dobrý den, myslím, že by nebylo od věci poděkovat na hlavní stránce HC Petru Nečovi a jeho pobočníkům za dobře vykonanou práci, co vy na to pane manažer?
Dobrý den, trenérům jsem osobně pogratuloval ihned po utkání. Samozřejmě, že zhodnotíme sezonu a poděkujeme trenérům všech kategorií.
58) Dobrý den, Vážené vedení, především bych ráda pogratulovala k letošním úspěchům klubu, a to zéjména co se týče týmu juniorů. Myslím tím jak hráče, kteří odvedli výborné výkony, tak také pana Neče, který dal polorozpadlý tým znovu dohromady a završil to návratem celku do první ligy. Odvedl s kluky velký kus práce, který by měl být po právu oceněn!! Troufám si říci, že je to v Sokolově jeden z nejlepších a nejkvalitnějších trenérů, který tam teď je. Děkuji za Váš názor. S pozdravem M.H.
Dobrý den, jak jsem uvedl již v souvislosti s A mužstvem, je to stejné i mužstva juniorů. Hlavní díl patří hráčům na ledě. Myslím si, že obdiv za tuto sezonu patří všem v Baníku a ne jen jednotlivcům. Když trenér jakéhokoliv celku nemá materiál a kvalitu v mužstvu, těžko může být úspěšný. Příklad je dorost Baníku, který dopadl jak dopadl a vedl ho trenér stejný, jako vedl juniory. A to zase byl neúspěch. Tím nechci znehodnocovat kvality trenéra juniorů a dorostu, to jsou jen fakta.
57) Zdravím - velká gratulace za postup z baráže juniorským klukům, v čele s trenérem Nečem a všem ostatním, co se přičinili - tohle byl letos asi opravdu malý zázrak. Jenom doufám pane Carvane, že Vy a pan Neč budete dále pokračovat na těchto postech. Přeji mnoho úspěchů do další sezony v Sokolově - to by mohlo být ještě lepší.
Dobrý den, moc děkuji, ale pochvalu zaslouží hráči na ledě, myslím tím juniory. Každopádně napravili loňský sestup, na kterém se většina podílela. Za tuto sezonu jim patří dík. Co se týče trenérského obsazení, chtěli bychom rozhodnout o trenérských postech všech kategorií do 9.4.2010. To se týká i mužstva juniorů. Poté Vás budeme informovat.

56) Dobrý den pane Carvane, jelikož mám pocit, že někteří rodiče vědí víc než trenéři, obracím se na Vás se 2 dotazy:
a) Jak se bude hrát příští sezonu mládežnický hokej (ročníky, třídy). Prosím o co nejpodrobnější odpověď.
b) Jak je to s odchodem hráčů budoucí 8.třídy do Karlových Varů? Nastala v tomto směru nějaká změna oproti dřívějším sezónám?
Dobrý den,
a) vše je ještě v jednání jak budou žákovské kategorie vypadat. Tuto skutečnost neví ani na svazu ledního hokeje. Vše co se dozvídáte okolo jsou jen spekulace a doměnky rodičů. Jakmile budeme obeznámeni s návrhy, ihned je oznámíme.
b) Co se týče odchodů hráčů 8. třídy do K.V., tak bude záležet na systému žákovských soutěží. Jednání stále probíhají. Ještě není konec sezony.


55) Zdravím, a jsem touto sezonou velmi potěšen. Za to jak jste zvládli tuto nelehkou sezonu Vám pane Carvane, Vašemu asistentovi a všem hráčům-do posledního patří obdiv. To jak za letošních podmínek to mužstvo působilo si opravdu zaslouží uznání. Tohle bylo konečně po letech mužstvo, které táhne za jeden provaz, alespoň dle mě- mělo to nějaký řád-hráči na přesilovky, oslabení, ti co chodili na buly, dobří golmani, smysluplné posily. Vypadalo to, že každý hráč je se svou úlohou v mužstvu srozuměn-ti, co se o góly starají i ti na černou práci. Tohle tu opravdu dlouho nebylo. Přeji Vám všem, ať to vydrží další sezony-konečně doma.
Dobrý den, mockrát děkuji, tyhle věty určitě těší. Ale jak už jsem psal, je to hlavně zásluha hráčů na ledě a jim patří za tuto sezonu obrovský obdiv a dík. Bylo to pro hráče strašně těžké.
54) Dobrý den pane Carvan, chtěl bych se zeptat zda se vám podaří udržet mužstvo pohromadě. Je sice brzo po skončení sezony, ale byl bych rád, kdyby zůstaly opory a taky vy, protože po dlouhý době byla parádní sezona a myslím si, že se nemáme za co stydět. Už se těším až budeme doma. Tak hodně štěstí. Baník
Dobrý den, opravdu je ještě brzy, ale ihned po jednáních, které právě probíhají, jak ohledně realizačního týmu, tak hráčů na sezonu 2010/2011, Vás budeme informovat
53) Dobrý den, budou se na ZS rekonstruovat i všechny kabiny?
Dobrý den, kabiny se dělat nové nebudou. Musejí se ale uvést do půvoodního stavu, jako byly před rekonstrukcí. Nějaké úpravy tam tedy budou.
52) Přeji vám dobrý den a zároveň hodně zdaru do další sezony. Shodnul jsem se z mnoha lidmi, co chodí na hokej - letos jste předváděli nejlepší výkony za mnohp posledních let. Poděkování Vám pane Carvane+všem lidem, co se točí okolo sokolovského hokeje a hlavně všem hráčům. Těšíme se na hokej v Sokolově 2010-11 - tenhle tým má určitě na to, aby letošní pozice obhájili i další sezonu. Myslím, že jste všem pochybovačům ukázali, že by se tady mohl hrát pohledný hokej. Ještě jednou hodně štěstí a držíme palce v baráži juniorům.
Dobrý den, moc děkuji. Já myslím, že se do sokolovské haly těšíme všichni.
51) Přeji vám hezký konec sezóny.HC BANíK Most.Jinak BANíK je jenom jeden a to Mostecký.
P.S.
Zklidněte si ty vaše fandy - dobytkové nejvyšího kalibru.
50) Dobrý den, první zápas play off s Mostem byl pro mě velký zážitek, doufám, že se bude dařit. Hodně štěstí
Dobrý den, mnohokrát děkuji za celý tým. Budeme se snažit dojít v play-off co nejdále.
49) Dobrý den, jak se seběhl navrát Ládi Veverky? Oslovil jste ho už v dřívejším průběhu sezony?
• Dobrý den, jsem moc rád, že nám Láďa v play-off pomůže. Je to zkušený hráč, kterýchh moc nemáme, autorita v kabině a velká ikona sokolovského hokeje.
 
48) Dobrý den, chci se zeptat, jak to vypadá s rekonstrukcí našeho zimáku?
Dobrý d
en, stadion by měl být k dispozici od příští sezony
 
47) Dobrý den. Benátky v playoff vypadly a tak nás můžou posílit Kájínek, Hrach a Nevyhoštěný. Můžete nám je popsat hráčsky i povahově (zřejmě je znáte) a kdy se je chystáte nasadit? Děkuji
Dobrý den
, trochu jejich start komplikují zranění z play-off I.ligy. Michal Nevyhoštěný za Baník nenastoupí vůbec, má zraněný kotník, který mu neumožnil nastoupit ani v play-off I.ligy. David Kájínek je momentálně také zraněný, ale zápasy play-off by měl stihnout. Petr Hrach je zdravotně v pořádku a o jeho nasazení do utkání se rozhodne dle našich potřeb.
 
46) Dobrý den.  Áčko hraje skvěle a zájem o hokej stoupá. Chci se zeptat, jestli plánujete posílení autobusové dopravy do Varů (ať už na derby s Kláštercem, tak na playoff) a jestli také plánujete vypravit autobus na utkání playoff, které se budou hrát na stadionech soupeře (když se konečně playoff hraje v jedné skupině).
Dobrý den, pokud bude zájem o posílení dopravy na domácí utkání, určitě tak učiníme. To se týká i venkovních utkání play-off.
 
45) Dobrý den, musím se připojit k otázce č.44. Absolutně nechápu, kdo to u juniorů takhle vymyslel. Podle pravidel ČSLH na začátku sezony o mládežnických soutěžích je psáno, že z ligy juniorů automaticky sestupuje jeden tým (poslední). V Čechách jsou dvě skupiny, na Moravě myslim jedna. Tudíž v Čechách jsou to dva týmy, které by měly sestoupit a dvě volná místa pro kluby, které vyhrály krajské přebory (ne ve všech krajích se kraj. přebor juniorů hraje) a to podle regionu do jaké skupiny juniorů by měly patřit. Myslím, že na tom svazu si dělají co chtějí (už je , že letos z extr. juniorů měly sestoupit čtyři týmy, ale jelikož by tam musely týmy zvučných jmen, kteří s mládeží už dávno nepracují, tak jak dříve, proč to každý kdo sleduje a přišel do styku s mládežnickým hokejem, ať si udělá obrázek sám...., tak to ze dne na den zruší a převratné kroky ke zlepšení mládež. hokeje, tak jak hlásili do světa, jsou pryč). Chtěl bych se zeptat, jestli k tomu klub má nějaké stanovisko, popř. jaké a jak ho bude prezentovat. Děkuji a přeji co nejlepší sportovní výsledky ve všech kategoriích.
Dobrý den, oficiální stanovisko k tomuto problému vydávat nebudeme. Je to zbytečné.
 
44) Dobrý den, nepřipadá Vám nespravedlivé rozlosování kvalifikace juniorů? Z 9 vítězů krajských soutěží postupuje pouze 1.
Dobrý den, ano je to velmi nespravedlivé, ale bohužel s tím nejde nic dělat a ym se pokusíme i přes tento fakt udělat vše pro to abychom postoupili


 
43) Dobrý den. Rád bych se Vás zeptal, jak je to s placením příspěvků na hráče žákovského věku. Máme syna v páté třídě a chodí na 3.ZŠ. Dozvěděli jsme se, že děti, které nenaštěvují 4. ZŠ tj. hokejovou školi, musí zaplatit příspěvky 4.000,- Kč místo 2.000,- Kč. Toto prý vychází ze stanov klubu. Moje otázka zní, proč jsou hráči navštěvující jinou školu takto diskriminováni a zdali jste nechali toto ustanovení prověřit, jestli není v kolizi se zákonem, neboť bez dalších elementů, jako jsou např. vaše vícenáklady na žáky z jiných škol, to může být z hlediska zákona velmi citlivé téma. Můžete mi, prosím Vás, sdělit jaké jsou důvody tohoto opatření? Pokud zde jsou nějaké ospraveditelné vícenáklady spojené s tím, že hráč navštěvuje jinou základní školu, nebo je nějak krácen na dotacích, nemám žádný problém s tím, abych platil vyšší příspěvky. S pozdravem Kuzebauch.

1/ poplatek 4.000,- Kč na žáka v nesportovní škole je v souladu s vnitřním řádem klubu HC Baník a byl v minulosti schválen na členské schůzi klubu. Záměrem bylo a je finančně zvýhodnit žáky ve sportovních třídách na ZŠ Sokolovská a podpořit tímto nábor nových žáků do sportovních tříd. Vzhledem k tomu, že výše 4.000,- Kč je jedna z nejnižších klubových poplatků v ČR,  v žádném případě to nepovažujeme za  jakoukoliv formu diskriminace hráčů nenavštěvující sportovní třídy (ST).
2/ HC Baník je součástí programu intenzifikace sportovních tříd ledního hokeje ČR  a v rámci tohoto projektu dostává od ČSLH nemalou finanční dotaci na platy trenérů, výše této dotace je  závislá na počtu žáků ve ST a v rámci rozpočtu našeho klubu se jedná o poměrně významnou finanční částku na platy trenérů.  I z tohoto důvodu má klub zájem, aby hráči HC Baník 5. – 8 .tř. byli na jedné škole se zaměřením na lední hokej.
3/ ZŠ Sokolovská v rámci projektu „Intenzifikace……..“ poskytuje na rozdíl od jiných ZŠ zvýšenou dotaci na výuku tělesné výchovy a to 5 hod. TV týdně. V těchto 5 hodinách TV je možné trénovat  lední hokej i v dopoledních hodinách v době „klasického vyučování“ na jiných školách.  Protože A tým HC Baník trénuje v odpoledních hodinách, je nutností, aby mládež HC Baník v rámci kvalitní sportovní přípravy trénovala minimálně 1x v dopoledních hodinách. (Radek Škarda - šéftrenér mládeže) 
42) Dobrý den, chtěl bych se zeptat, je Martin Vrba stále hráčem Baníku a jestli je možné, že se v příští sezoně objeví v dresu Baníku?
Dobrý den, Martin je na hostování v Ostrově. A myslím si, že se v dresu Baníku neobjeví.
 
41) Dobrý den. V odpovědi č. 38 píšete, že vy trenéři máte jenom malou zásluhu na současných výsledcích A mužstva. Dle mého názoru, myslím, že jste to právě Vy a celý realizační tým, kteří mají tu největší zásluhu. Někdo ty hráče musí "kočírovat" a stmelit, což se zřejmě povedlo. Na hráčích je také vidět velká chuť do hry. Hrát tuto sezonu doma v Sokolově, tak by byla návštěva více než slušná. Děkujeme Vám za dosavadní práci a prosím, pokračujte i v příští sezoně.
Dobrý den, jak jsem již uvedl, mám na to trochu odlišný názor. Ale taky mě mrzí, že nehrajeme v Sokolově. A to, že mají kluci větší chuť do hry než v minulosti je jen dobře.
 
40) Dobrý den pane Carvane, osobně Vás neznám, a tak mi to nedá, abych napsal pár řádek. Léta chodím skoro na všechny domácí zápasy "A" mužstva, dříve i na juniory. Musim Vám říct, že mi připadá, že konečně po letech "A" konečně má nějaký řád a že to někam směřuje k lepšímu. I když jsem viděl i pár nepovedených zápasů, tak na to jaký je ten mančaft celkově mladý - dobrý. Výborně se podařilo skolubit staré mazáky s mládím. A konečně po letech jsou posily opravdu oporami. Jak Ti kluci z Plzně, tak junioři z Varů. Ti se letos opravdu povedli - ti dva obránci (Rohan, Přindiš) opravdu dobrý. A moc se mi líbil mladej útok, když hráli spolu Mareček, Topinka a zezadu je jistil Račanský, ti by v budoucnu opravdu mohli hrát dobře. Škoda, že ti dva tady asi příští rok nebudou, ale dnes věřím, že seženete podobný. A gólmani na to, jaký to jsou mladí kluci - více než dobrý. Už se těším na příští sezonu na opravdové domácí zápasy v Sokolově (doufám, že tady budete). Jinak opravdu klobouk dolů - dobrá práce jak Vás, tak hráčů. Přeju hodně štěstí. Pavel K.
Dobrý den, předem chci poděkovat za Váš kladný ohlas na naši práci. Ale jak jsem již psal, hlavní zásluha je na ledě, my trenéři to jen zlehka usměrňujeme. Je vidět, že tu určitá kvalita kádru určitě je a naším úkolem je mužstvo udržet pohromadě. A upřímně si myslím, že se nám to podaří.
 
39) Dobrý den, chci se zeptat, jak to tedy bude, když vypadnou Benátky, tak přijdou tedy 3 hráči a kolik jich může hrát celkem na ten střídavý start? Když by tu měl být ještě Závi do brány a Varáci taky brzo vypadnou v playoff. Přeji hodně úspěchů v konci sezóny a playoff, díky
Dobrý den, v utkání na střídavý start může nastoupit 5 hráčů. Pro play-off nebudou k dispozici junioři Energie, kteří budou hrát play-off juniorské extraligy a pokud vypadnou budeme z 9 hráčů, možných nastoupit v utkání, vybírat 5 hráčů do utkání.
 
38) Chtěl jsem se zeptat, jak se Vám jeví Váš asistent pan Suchopár po dvouměsíční práci u A-týmu? Je pravda, když přišel, tak se týmu začalo více dařit, jestli on to není trochu štístko nebo přinesl do hry nové prvky po zkušenostech z I.ligy, nebo jako bývalý asistent A-týmu Sokolov. Ahoj Jirka
Dobrý den, jak jsem již napsal Petra jsem si vybral sám. Teď momentálně nám realizační tým funguje výborně. Všichni jsme stejného hokejového ražení. Díky tomu se nám všem skvělě pracuje. To, že jsme na čtvrtém místě s minimální ztrátou na druhé a třetí místo, není zásluha trenérů. Hra se odvíjí na ledě. A proto chci říct, že to je hlavně zásluha hráčů na ledě, to oni dělají výsledky a drží prapor Baníku. My trenéři máme jen malou zásluhu. Hlavní díl patří hráčům !!!!
 
37) Dobrý den, chtěla se zeptat, zda máte dostatek malých hráčů? Konkrétně ročníku 2002-2003? Délka tréninku
2 roky. Jestli by hráli za druhou nebo třetí třídu a kdy jsou tréninky? Děkuji
Dobrý den, určitě budeme moc rádi, když se zapojí každý jedinec. Za jakou kategorii by hrál Váš syn rozhodnou příslušní trenéři. Co se týče tréninku, najdete je v sekci na internetu.
 
36 ) Dobrý večer, já jsem David. Co dneska byla výhra, chci říct, že prohráli Řisuty a Česká Lípa vyhrála na nájezdy. Tak pozdravujte všechny kluky včetně Diblíka.
 
35 ) Tak Vám gratuluji k posílení a hlavně za Závorku. Tak hodně štěstí v play off.
 
34 ) Blíží se konec přestupového termínu, posílí Baník ještě? Myslím, že kvalitního obránce by to ještě chtělo. Jinak děkuji za dosavadní výkony a držím palce při další práci...
Dobrý den, ano mužstvo se na play-off ještě doplní o tři hráče. Jména oznámíme zítra tj. v pátek 29.1.2010
 
33) Jestli jste si nevšiml, tak na obědy se ho nikdo neptal. Copak neumíte číst???? Když někoho ze známých potkáte na obědě, tak pochybuji, že o tom nikomu neřeknete. Také bych se rád zeptal, jak je možné, že venku hrajete úplně jiný hokej než doma. V sobotním zápase si hráči téměř nepřihrávali a dělali zbytečné chyby a o některých vyloučení ani nemluvím. Máte v plánu nějakou změnu??? Děkuji Radoslav
Dobrý den, číst umím. Samozřejmě se snažíme a dále se budeme snažit zapracovat na tom, aby se naše utkání v KV Areně zlepšili.
 
32) Dobrý den, zajímalo by mě, co je na tom pravdy, že z týmu byli vyloučeni Pech a Záhora za porušení životasprávy?
Dobrý den, je pravda, že z kádru byli tito hráči vyřazeni. Ale nebylo to jen za porušení životosprávy, byly tam i jiné přestupky. Dále bych se k tomuto problému nechtěl vracet. Díky
 
31) Dobrý den pane Carvan, můžete nám říct, co vás vedlo k tomu změnit vítěznou sestavu z Řisut?
Dobrý den, jak již jsem psal, snažíme se vybrat na každé utkání patnáct podle nás nejlepších hráčů. Ale věřím, že Váš pohled na patnáct nejlepších se může lišit.
 
30) Dobrý den, zajímalo by mě, protože nejezdím na venkovní zápasy, jaký je herní rozdíl mezi utkáním doma a venku. Výsledky doma jsou lehce řečeno nevyrovnané a co víc předváděná hra taky není oku lahodící. Co se dějě, že dokážete venku pravidelně bodovat a doma pravidelně ztrácet? Jsou hráči nervózní nebo je problém jinde? Poslední výsledky doma a hlavně jejich počet, už nemůžou být náhodné. Díky za odpověď. Sieber
Dobrý den, je to trochu otázka. V utkáních v KV Areně se nám opravdu příliš nedaří. Samozřejmě, že i kvalita utkání je lehce ospalá, ale to může být optické. V Areně se nevytvoří díky její velikosti taková atmosféra jako na menších stadionech. To nás ale neomlouvá.
 
29) Myslím, že někteří tazatelé zasahují zbytečně do soukromého života pana Carvana, může jim tak být úplně jedno s kým chodí trenér na oběd. Asi jim je líto, že je taky nepozval.
 
28) Dobrý den, na vaše obědy jsem se neptal. Jen jsem Vám chtěl tímto sdělit, že Vás občas potkávám s některými hráči. Je zajímavé, že jste ve včerejším zápase Nového postavil a dával i gól. Kdo ví, třeba se vzpamatoval a jak je vidět, je občas dobře dávat příležitost i ostatním, než těm kteří jsou neustále na trestné a díky, kterým Baník už několikrát prohrál. Michl
Dobrý den, věřte mi, že do každého utkání se snažím do základní sestavy vybrat patnáct nejlepších hráčů co máme k dispozici. A je nám jedno, jak se kdo jmenuje. A je dobře, že se ve středu v Řisutech Petr konečně trefil.
 
27) Dobrý den, rád bych se zeptal, zda máte v plánu trénovat áčko i příští sezonu???? Děkuji Michl
Dobrý den, mé setrvání u A mužstva je v jednání
 
26 ) Dobrý den, jak můžete vědět, že Novas není zrovna v dobré formě, když se na ledě moc neukáže. Jak to už psal fanoušek přede mnou. V loňských sezónách hrál v 1. nebo 2. lajně. A hrál dobře. Stáhnete hráče, kteří jsou tam už nějakou tu sezonu a necháváte si tam hráče, kteří s vámi chodí na obídky, několikrát jsem vás na nich potkal a nejen já, nebo od jejich rodičů dostáváte sponzorské dary. Přijde vám to jako slušnost???? Spousta hráčů táhlo za tento klub i bez vás a vy přijdete, přivedete si své hráče, kterým nastrkáte spoustu peněz a Sokolovské vyštípete. To už pak není HC Baník Sokolov, když tam ze Sokolova moc hráčů není.
Dobrý den, jsem moc rád, že mě takto sledujete. To že Petr Nový nemá takovou formu jako dřív, to je fakt. I on to moc dobře ví. Pokud jste rozhořčen a přesvědčen, že to tady v Baníku hrají hráči za velké peníze, tak Vás chci obeznámit, že v letošní sezoně pracujeme s rozpočtem, který je devátý nejvyšší v naší skupině. Tudíž osm mužstev má rozpočet vyšší než my. Pokud byste měl zájem v budoucnu s námi poobědvat, nemám v tom žádný problém. Jen Vás chci upozornit, že se v placení obědů pravidelně střídáme a možná, že by hned byla v placení řada na Vás.
 
25 ) Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik stojí jeden zápas venku?
 
24 ) Dobrý den. Nemyslíte, že Novas nemá podle vás takovou formu je i tím, že od vás nemusí cítit takovou důvěru jako v jiných sezónách od jiných trenérů? Já si ho pamatuji, že hrával v 1. max. 2. lajně se zkušenýma hráčema a vedle nich šlapal jak hodinky. Přiznám, že za výkony v posledních sezonách jsem si ho oblíbil a teď mě mrzí, že je stranou. A co se týče odpovědi na Tomáše Závorku, tak nepochybuji o tom, že má na vyšší soutěž, ale je lepší chytat 2.ligu než sedět na tribuně. A jestliže byste jednou v budoucnu chtěl nám fanouškům udělat radost a bojovat o postup do první ligy, tak mít vlastního velmi kvalitního brankáře je téměř povinnost a posléze i v ní hrát. A proto se mi zdá, že Závorka je ideální volba. Ale je to jen můj názor. Jinak vám zatím gratuluji k pokroku, který se vám podařil v této sezoně. Myslím, že Vaším příchodem se klub dal trochu do pochodu, tak doufám, že se vám podaří nastolený trend udržet i nadále. Tak vám přeji hodně štěstí, ať se vám daří.
 
23 ) Dobrý den, je mi 15 a chtěl bych hrát hokej, myslíte, že by to ještě šlo?
Dobrý den,
tak určitě můžete začít kdykoli. Ale myslím, že už jen jako hobby hokejista.
 

22 ) Dobrý den, měl bych několik dotazů ke kádru áčka.
a) V novinovém rozhovoru jste uvedl, že v případě, že varští junioři budou hrát playoff za Vary, posílíte kádr jinak. Můžete toto konkretizovat? O koho by šlo?
b) Chystáte se po sezoně nebo předběžně pro další sezony oslovit některé sokolovské odchovance pro posílení mužstva? Mám na mysli např. Martina Tomse, Jiřího Novotného (Beroun a mj. letos i Litoměřice), Vencu Truhláře nebo i Romana Kašpara?
c) Monitorujete zájem jiných klubů o některé naše hráče?
d) Nemyslíte, že by měl dostat větší šanci Petr Nový, který vždy byl jedním z opor týmu?
e) Neuvažujete o spolupráci s některým prvoligovým týmem?
Děkuji za odpovědi a přeji Vám, ať se daří.
Dobrý den,
a) co se týče junbiorů Energie, stále jednáme o jejich působení v konci sezony. Pokud je využije Energie, určitě se dočkáte posil v Baníku na playoff. Nechtějte po mě konkrétní jména, včas je klub oznámí. Děkuji
b) Uvidíme jestli někoho z jmenovaných hráčů oslovíme. Prioritou zůstává zachovat kádr z letošní sezony.
c)Jestli je o naše hráče zájem, to opravdu nevím. Oficiální jednání žádné neproběhlo.
d) Petr určitě je kvalitní hráč, ale pro letošní rok se nepotkal s dobrou formou. Není produktivní a tím, že se zvedla konkurence, to má letos těžké, ale myslím, že jeho čas ještě přijde.
e)O žádné větší spolupráci s klubem I.ligy neuvažujeme.

 
21 ) Dobrý den neuvažujete o tom dostat k nám Tomáše Závorku? Nevíte, jak to kolem něho vypadá? Zdá se mi, že si ho kluby přehazují jak horkou bramboru.Přitom by potřeboval pořádně chytat. Dík za odpověď a hodně štestí do zbytku sezony.
Dobrý den, Tomáš je velmi kvalitní brankář. Samozřejmě, že bychom o něj měli zájem, ale myslim si, že má kvalitu na vyšší soutěž než je II. liga. To, že pendluje mezi kluby mu určitě neprospívá.
 

20 ) Dobrý den pane Carvan,reaguji na článek č.17,neznám sice autora,ale myslím si, že dotyčný má na mysli pana Škardu,protože právě on má na svědomí, že nás tolik skončilo v klubu. Jinak jsem se byl podívat na nějakých zápasech již zmíněných juniorů,myslím si, že nehrají špatně, ale přeci jen nějakého toho vyhranějšího střelce postrádají, blahopřeji trenéru Nečovi k výkonům a přeji mu hodně úspechů,vždycky si uměl vybrat a sehrát bezva tým.Je třeba mu nechat volnou ruku a neomezovat ho, snad to tak funguje i u Vás. Prosím o Váš názor na tuto připomínku.Děkuji a přeji hodně úspechů v Novém roce s pozdravem K.K.

Dobrý den, myslím, že pan Škarda svoji práci odvádí velmi dobře. A co se týče mužstva juniorů, tak si myslím osobně, že jiné než první místo v krajské soutěži je velký neúspěch. A co se týče kvality hráčů a realizačního týmu, počkal bych s hodnocením na závěr sezony, na těžší utkání, popř. na vyšší soutěž.
 
19) Předně mi dovolte poděkovat Vám a celému mužstvu za nádherný sobotní zážitek. Dovolte mi otázku: jste hrdý na výkon mužstva v tomto zápase a na to že dokázali čelit často unfair hře soupeře, a jak se díváte na způsob napadení T. Slámy ze střídačky Klatov? (20.12.2009)
Dobrý den,zápas to byl jako vždy vyhecovaný,fakt je, že kluci se ve většině případů drželi. Co se týče chování vedoucího mužstva Klatov, určitě to nebylo z jeho strany moc moudré. Jinak díky za to, že se Vám utkaní líbilo,budeme se snažit na výsledky navázat.

 
18) Vážený pane, mám jen malou připomínku k Vašemu povzdechu nad laxním přístupem juniorů. Já mám takový pocit, že je to jen špička ledovce. Musíte jít dál do nižších kategorií. Disciplínu a sebekázeň, která je u každého sportovce nezbytná, nikdo v Sokolově nevyžaduje a ani ji nepodporuje. Jezdím se synem na hokej již sedmým rokem a občas nestačím zírat. Tak napřiklad již od vchodu k šatnám jsou všude vyvěšený cedule, že rodicům je během treninků a zapasů zakazán přístup až k mantinelu. Přesto tam vždy stojí valná vetšina rodiců a nikdo je neodkáže na ochoz. V pokynech k přeprave žáků na zapásy je uvedeno, že rodiče sedí vpředu a v žádném připadě ne se svými dětmi. Ani toto pravidlo nikdo nedodržuje. Do šaten žáků by také rodiče chodit neměli, a přesto ještě v 6. tříde je normalní, že rodiče své deti oblékají, skládají jim věci do tašky apod. Když to shrnu, chodba od vrátnice k šatnam je lemována pravidly, příkazy a zákazy, které stejně nikdo z rodičů ani jejich děti nedodržuje. Nedodržují je v žákovských kategoríich, a když pak dospejí do juniorských, tak se diví, co to po nich najednou chcete. A rodiče mají pocit, že ty pravidla určují oni a podle toho se chovají k trenérům, kteři pro něj nejsou žádnou autoritou, stejně jako nejsou pro jejich děti.

Přeji hezký den (17.12.2009)
 
17) Dobrý den pane Carvan, chtěl bych reagovat na předešlou otázku, se kterou se soucítím. Ale existujou i hráči, kteří hokej milují a hrajou jej srdcem a pro hokej dělají maximum i ve svém osobním volnu. Ale příležitost již nemohou ukázat díky nastolenému režimu v HC Baník. Nepochopím jak jediný člověk může ovládnout tolik lidí (viz. výbor). Nebýt tohoto člověka bylo by na HC Baník spousta hráčů, kteří nedostanou ani příležitost se projevit. Prosím o Vaše vyjádření. Děkuji (10.12.2009)

Dobrý den, opravdu nevím, kterého člověka myslíte. (14.12.2009)

 
16) Pane Carvan, chtěl bych reagovat na odpověď na otázku č. 7. Jelikož Vás evidentně rozlítil dotaz na juniory (soudě dle počtu vykřičníků za odpovědí), nemůžu se zbavit dojmu, že v této kategorii pokračujete v situaci v nastolené v minulosti a nemáte chuť s mladými hráči, kteří to dlouhodobě prokazují dál pracovat (podotýkám hokejově pracovat a zapracovávat do A- mužstva a ne s nimi jen lepit díry). Což má samozřejmě za důsledek, že v žáčkách je málo kluků a výsledky jsoi takové jaké jsou. Dobrá informace pro hráče i jejich příznivce je, že vedení chce postoupit, to je velké pozitivum! Chtít a dělat pro to něco je však rozdíl. Podívám-li se na stránku Baníku, tak ani nevim, kdo momentálně za juniory hraje a táhne to tam. Dále si myslím, že jestliže je nějaký hráč zraněný nebo nemocný, tak nevidím důvod, proč by se nemohl zapojit až bude v pořádku? V případě, že nemá zájem, tak dejte šanci někomu, kdo zájem má. To je však zapotřebí komunikace a spolupráce s hráči. Zatím mě ty vykřičníky říkají, že je pro Vás jednodušší to napsat takhle a z juniorů udělat hráče, kteří nechtěj trénovat, což si myslím, že není pravda. Proto by mě také zajímala budoucí koncepce s mládeží. Díky a co nejvíce vyhraných zápasů. (10.12.2009)

Dobrý den, určitě mě to rozlítilo, protože nechápu, jak Vás to může napadnout. V A mužstvu a to v jakémkoliv klubu nemůžou dostat šanci všichni hráči juniorů. Jsem trochu zklamán přístupem vybraných hráčů. Ještě jsem se s takovou situací opravdu nesetkal. Ten nezájem tam podle mého názoru opravdu je. Počítám se zařazením asi 7 juniorů do tréninkového cyklu s A mužstvem během vánoční přestávky. Bude se trénovat třífázově. A budu velmi rád, když jejich účast bude stoprocentní. (14.12.2009)

 
15) Chtěl jsem potvrdit slova jednoho z příspěvků, opravdu vám dost lidí fandí, ale hlavně stůl číslo jedna u Hokejky, jen tak dál Mirku a Béďo (10.12.2009)
14) Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jak se Vám v hokejovém Sokolově líbí a jak se Vám spolupracuje s panem Makovcem a ostatními členy vedení klubu? (9.12.2009)

Dobrý den. V Sokolově se mi prozatím pracuje velmi dobře. I když, abych se přiznal, už se těším na domácí prostředí. S panem Makovcem je spolupráce výborná a s ostatními členy v klubu také. (14.12.2009)

13) Dobrý den pane Carvane, nevím, jestli to je přímo dotaz, ale rád bych znal Váš názor. Osobně jsem velmi rád, že v mužstvu již není Bauer -jistě je to hráč,co dělal spoustu bodů, ale na druhou stranu svoji povahou (hlavně, když se bodově neprosadil) otrávil svým vystupováním hru celého mužstva. Myslím, že v současnosti je tam řada hráčů (Sopr,Soukup,Setikovský,Hauer,Račansky), kteří na svoje osobní statistiky evidentně nehrají, ale snaží se to svoje odevzdat mužstvu. Co vy na to?
Ještě jednu věc-zápas z Litoměřic jsem viděl. Na poslední dobu časté kritiky ohledně zápasů, které byly výborně rozehrané a nakonec nedotažené do konce, byl tenhle určitě opačný- podařilo se Vám otočit téměř prohraný zápas pár minut před koncem (tleskám za ten závěr). Tohle by zas mohlo celý tým pozitivně nakopnout. Máte stejný názor?
(9.12.2009)

Dobrý den, Honza Bauer je určitě kvalitní hráč. Samozřejmě je pro každého složité se srovnat s tím, že nehraje soutěž, kterou si představuje. Bohužel u některých hráčů jsou statistiky na prvním místě a to určitě není dobře. Ale neřekl bych, že u Honzy je to tento případ. Díky za Litoměřice, určitě to byl těžký zápas. To, že se stav srovnal během chvilky, bylo trochu štěstí, ale určitě jsme si to zasloužili. Každopádně to mužstvo povzbudí, což se ukázalo už v utkání v Mostě. (14.12.2009)

12) Dobrý den pane Carvane, dle mého názoru se vám podařilo složit u A velmi perspektivní a mladý tým. Je nějaká šance tohle mužstvo udržet i v dalších letech? Jinak přeju hodně štěstí do Nového roku a držím palce, ať se podaří naplnit všechny cíle, které jste si předsevzal.
P. S. doufám, že se nenecháte otrávit řadou kritiků. Řada lidí Vám dost fandí (9.12.2009)


Dobrý den, jak jsem již odpovídal jednou, počítám, že mužstvo zůstane pohromadě aspoň 3 roky. (14.12.2009)

11) Dobrý den pane manažere,předem, než položím své dotazy, bych chtěl zareagovat na některé Vaše odpovědi. Nelibí se mi, že jste si z pana Kanise udělal obětního beránka a konstatujete, že on nezvládnul zmíněná utkáni atd. Všichni dobře víme, jak to po Vašem příchodu a pod Vašim palcem na střídačce bylo. Pan Kanis hrál pod Vašim vedením tak řikajíc \"druhé housle\" a otěže jste si držel Vy. To, že to na papíře bylo napsáno jinak, na tom nic nemění. Bohužel Váš kaučink byl z mého pohledu tragický. Jsem teď tedy zvědavý na Váš progres. Dále si myslím, že o tom, jak působil pan Vilhelm nemáte ani páru, natož abyste se rovnal jeho pracovnímu nasazení, takže Vaše odvolávání se na něj mi přijde nevhodné a neadekvátní.

    Teď bych tedy přešel k dotazům.

a) Můžete prosím přesněji specifikovat kroky, které hodláte podniknout na zvýšeni poctu a zkvalitněni mládeže?

b) Monitoroval jste situaci a hráče, v rámci vyřazení Milevska a rozpadu jeho kádru, pro případné posílení našeho kádru? Třeba i pro krátkodobé posílení jen do konce sezony. Samozřejmě pokud by rozpočet Baníku ještě případnou další posilu umožňoval.

c) Zaslechl jsem nějaké neověřené indicie, ze v rámci 75. výročí založeni Baníku máte myšlenku uspořádání zapasu s karlovarskou Slavii. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je to pravda? A pokud ano, jste informován o vztazích Sokolov - K. Vary? Případně jak si utkáni představujete, jestli mate v úmyslu, aby na takovýto zápas oblékli dres Baníku naši odchovanci a významní hráči, kteří se v dresu Baníku něco nahráli (David Hruška, Václav Benák, Duda, Veverka atd.)?

d) Můžete nastínit nějakou středně, či dlouhodobou koncepci rozvoje mládeže a A týmu?

e) Nic moc se nedá dozvědět o rekonstrukci, tak bych se chtěl prostřednictvím Vás zeptat, jak probíhá rekonstrukce ZS? Je v souladu s harmonogramem, nebo se počítá s nějakým zpožděním?
(8.12.2009)

Dobrý den, Vážený pane nevím, jak jste přišel na to, že jsem na střídačce měl vše pod palcem já. Na střídačce pan Kanis nasazoval útočníky a já obránce. Konečná rozhodnuti v kabině měl pan Kanis. Tudíž Vaše tvrzení o mém kaučinku nechápu, ale je to Váš názor a já ho respektuji. To, že nevím jak pracoval bývalý manažer máte pravdu, nebyl jsem u toho. A jeho práci jsem také nikdy nehodnotil. (9.12.2009)
a) Situace není v letošní sezoně jednoduchá. Bez vlastního stadionu to je složité. Každopádně do budoucna by jsme chtěli zamezit odlivu žáků do K. Varů. Tím se zvýší jak kvalita, tak počet hráčů, budou kvalitnější tréninkové jednotky. Tím chci naznačit, že budeme přehodnocovat smlouvu mezi Baníkem a Energií. Při náborech nejmenších dětí jsme připraveni usnadnit rodičům co nejvíce nástup jejich dětí do hokejové základny Baníku. Hlavně po stránce materiální.

b) Hráče Milevska jsme nemonitorovali. O posílení těmito hráči neuvažujeme.

c) Opravdu nevím jestli tady budu za 10 let ještě působit, tak Vám na tuto otázku neodpovím. Je to hodně daleko. Co se týče oslavy 65 let Baníku, připravujeme exhibiční utkání. Jelikož je tato věc ještě v jednání, není nic definitivní, nemohu zatím poskytnout informace. (10.12.2009)


d)Koncepce Baníku je velmi jednoduchá. Chtěli bychom každopádně dostat dorost a juniory zpět do ligy. To je letošní úkol č. 1. Stabilizovat A mužstvo, aby hrálo důstojnou roli ve II. lize. A samozřejmě přivézt na stadion Baníku co nejvíce dětí a pracovat s nimi co nejlépe.

e)Dobrý den, harmonogram je bohužel postavený tak, že tuto sezonu zimní stadion v Sokolově k dispozici nebude. (14.12.2009)

10) Mohl byste prosím vysvětlit svou odpověď na otázku číslo 3. A sice, že za současně otřesné výsledky mládeže může bývalý Manažer. Podle mne to pravě za něj fungovalo. (8.12.2009)
Dobrý den,vysvětlení je prosté. Nemyslel jsem to tak, že za to může bývalý manažer, ale nemůžete po mně chtít vysvětlení, když v klubu pracuji od května. Pravda je, že odliv hračů do sousední Energie byl obrovský… (9.12.2009)
9) Dobrý den pane Carvan, měl bych na Vás dotaz, který je oproti již položeným dotazům spíše lehčího charakteru. Jak se Vám v minulosti jako aktivnímu hráči a později jako trenérovi soupeře hrálo proti Sokolovu a jak jste vnímal mnohdy bouřlivou atmosféru v hledišti? Dále bych chtěl napsat, že je obdivuhodné jak rychle odpovídáte na dotazy, toto se jen tak nevidí ani u klubů ve vyššich soutěžích, jen tak dále. Dovolte mi, abych Vám popřál hezké a klidné svátky a mnoho osobních a sportovních úspěchů v roce 2010 (8.12.2009)
Dobrý den, tady v Sokolově se vždy hrálo velmi dobře, atmosféra byla vždy výborná. Proti Sokolovu se mi paradoxně hrálo velmi dobře. Jako hráč i jako trenér jsem tady v Sokolově prohrál utkání myslím jen jednou.A to minulý rok jako trenér České Lípy. Na otázky se snažím odpovídat co nejdříve. Preji Vám také krásné prožití vánočních svátků (9.12.2009)
8) Dobrý den, několik dotazů před tímto se řeší otázka brankářů. Mně nepřipadá, že by na vysoký počet obdržených gólů měli nějaký zásadní vliv. V zápasech, které jsem mohl sledovat, byla určitě nejslabším článkem týmu obrana. Přísnější měřítko snese jen Hauer, ostatní mají proti kvalitním soupeřům značné problémy. Snažíte se angažovat nějakou posilu do obrany? (8.12.2009)
Dobrý den, určitě je pravda, že v brankařích to určitě jenom není. Naše obrana v minulých utkáních nebyla vůbec dobrá. Osobně bych neřekl, že to není otázka jen obránců. Jsou tu velké rezervy ve hře útočníků do obrany. A na tom musíme zapracovat. Posílení do obrany nechystáme. (9.12.2009)
7) Pane Carvan, chtěl bych se zeptat z jakého důvodu mají junioři pouze dva tréninky v týdnu před důležitým zápasem s Příbramí? Chtěl bych připomenout, že je juniorka první a Příbram je jeden z největších soupeřů (to jen kdyby jste nesledoval tabulku, což mi tak připadá, když vidím plán tréninku). Jelikož si myslím, že celý tým by chtěl postoupit do vyšší soutěže po loňské blamáži, kterou vedení z nepochopitelných důvodů připustilo, tak by mě to zajímalo. Máte-li na to jiný názor a je Vám jedno, co tady mládež hraje, bylo by na místě to hráčům co nejdříve říci, aby se podle toho mohli zařídit, Když tady čtu ty výsledky žáčků, k tomu není co dodat a je mi jich líto, jelikož to není tak dávno, co se Kadaň i Chomutov poráželi. Děkuji a doufám, že se dočkám odpovědi, protože nejsem sám, koho to zajímá (7.12.2009)
Dobrý den. Nechápu, proč se mě ptáte, jestli sleduji tabulku juniorů. Postup dorostu a juniorů je v klubu prvořadou záležitostí. To už jsme prohlašovali před sezonou. Bohužel tento týden je výluka v Areně v Karlových Varech, proto mají junioři jen dvě tréninkové jednotky. V úterý v čase jejich tréninku trénuje A mužstvo, jelikož i A mužstvo hraje utkání ve středu. Ještě bych chtěl podotknout jednu věc. Vybraní hráči juniorů jsou nominování na tréninky A mužstva v době, kdy nemají trénink. Jejich docházka na tréninky A mužstva však není valná. Tito hráči s omluvekami typu, že jsou ve škole, že mají střevní potíže atd. ,nemají vůbec žádný zájem se do tréninkového cyklu A mužstva zapojit !!!! (8.12.2009)
6) Moc by mě zajímalo, kdo vybral nového trenéra Bedřicha, vy určitě ne, protože ho nemůžete znát... takže kdo byl tím volitelem (výbor nebo Rudolf?) (7.12.2009)
Pana P. Suchopára jsem si vybral sám. A mýlíte se, že ho neznám. (8.12.2009)
5) Chtěl bych se zeptat, jak budete řešit problémy s brankáři? Připadá mi, že v útoku je tým letos velmi dobrý a brankáři jej prozatím (kromě zápasů, kdy chytal Závorka) nepodrželi. Děkuji za odpověď (5.12.2009)
Dobrý den, post brankáře je ve všech mužstvech velmi citlivý. V této době máme na soupisce Tomáše Závorku,Petra Hrušku , Pavla Jakubala. Tomáš Závorka se pere o místo prvního brankáře v Kadani, což je 1.liga. Na střídavý start máme také Lukáše Sáblíka, ale z důvodu jeho vytížení v extralize, jeho start na spadnutí momentálně není. (8.12.2009)
4) Dobrý den, jak může tým s poměrně kvalitním kádrem, jaký tu v současnosti je, tolikrát ztratit naprosto vyhraný zápas? Určitě jste se nad tím už mnohokrát zamysleli... Je to snad špatnou fyzickou nebo nevhodnou povahou hráčů? A jak se snažíte dalším ztrátám bodů zabránit? Díky za odpověď. (5.12.2009)
Dobrý den. Je pravda, že takto rozehraná utkání by se měla zvládat. Zápas Českou Lípou byl propadákem celého mužstva včetně trenérů (můj osobní názor). Utkání v Klášterci rozhodly hrubé individuální chyby jednotlivců. Nicméně je to sport a jak je vidět i takové situace můžou nastat, i když budu rád, aby nám se to nestávalo. Na druhou stranu se dá utkání zvrátit i za mnohem menší počet minut, což včera předvedli kluci s Litoměřicemi. (7.12.2009)
3) Pane Carvan, chci se zeptat jestli Vám vadí neuspokojivé výsledky sokolovské mládeže? Např. 8.třída Sok - Chomutov 7:27 nebo 5.třída Sokolov - Kadaň 0:22. Je Vám to jedno nebo s tím hodláte něco dělat ? (5.12.2009)
Dobrý den, samozřejmě, že mně to jedno není. Nicméně musím podotknout, že zdaleka ne všechna utkání našich žáků dopadají takto, jak píšete. Je pravda, že situace jak početní, tak kvalitativní není odbrá. Ale proč to tak je, to je asi otázka pro minulého manažera. My samozřejmě podnikneme kroky na zvýšení počtu a zkvalitnění mládeže, ale je to dlouhodobější proces. (7.12.2009)
2) Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč byl odvolán pan Kanis? A neříkejte, že je to z důvodu výsledků. Protože Baník už prožil i horší sezony a trenéři nekončili. Předem děkuji za odpověď (4.12.2009)
Dobrý den, pan Kanis byl odvolán z důvodu nezvládnutí dobře rozehraných utkání. Tento krok není populární v žádném klubu, ale vedení Baníku se tak rozhodlo. Navíc z posledních 9 utkání se vyhráli pouze 2. (7.12.2009)
1) Dobrý den pane Carvane, můj dotaz je prostý, kdy se mužstvo vrátí zpět do hry? A jaké jsou šance na udržení týmu v současne podobě ? (3.12.2009)
Dobrý den, mužstvo hraje v neděli 6.12.2009 s Litoměřicemi. Mužstvo Baníku by v této podobě mělo působit delší dobu, odhaduji minimálně tři roky. (4.12.2009)