Baníkovci ve čtvrtek 22.8.2013 nastoupí za Karlovy Vary

Zajímavá podívaná bude k vidění ve čtvrtek 22.8.2013 od 18.00 hodin v KV Areně. Proti italskému druholigovému Sterzing Broncos totiž nastoupí kombinovaný tým HC Energie Karlovy Vary a HC Baník Sokolov.

V dresu extraligových Varů se představí hned dvě pětky současného kádru HC Baník Sokolov. Zbylé dvě pětky budou dodány HC Energií...

Počítám, že nastoupíme ve čtyřech kompletních pětkách. Dvě pětky dodáme my a dvě pětky dodají Karlovy vary," vysvětlil kouč Baníku Radim Rulík, který spolu se sokolovským realizačním týmem bude mít na starost střídačku.

Zachováno by mělo být složení nasazených formací z „domácích" klubů. „Nemám v úmyslu to promíchávat. Pokud to jenom trošku půjde,nechám varské hráče pohromadě, a sokolovské také. Již spolu takhle trénují nějakou dobu, tak je necháme takhle i hrát," potvrdil Rulík v rozhovoru pro Sokolovský deník.

Kombinovaný tým nastoupí do utkání pod hlavičkou  Karlových Varů a v dresech Energie.

Pravděpodobná sestava:

Hruška, Francisko

Parýzek, J.Tomeček - Schusser, M. Rohan - Kuncl, Šik - Štrach, Ruprecht

R. Dlouhý, Kverka, Kubica - T. Rohan, Dobřemysl, Boušek - Švec, Sýkora, Vaněk - Račanský, Kašpar

HC Baník