sezóna 1990-91

     Baník po výborném výkonu v minulé sezóně a následném postupu do I.hokejové ligy začal novou sezónu v této sestavě:
 

brankáři
1.  Pavel Kněžický odchovanec Baníku
3.  Miroslav Špírek přestup z B.Karviná, odchovanec Baníku
-.  Radek Novák dorostenec
obránci
19.  Roman Galeja odchovanec Baníku
2.  Jindřich Setíkovský odchovanec Škody Plzeň
24.  Dušan Šafář odchovanec Baníku
11.  Petr Suchopár odchovanec Baníku
4.  Miroslav Táborský odchovanec Slavie K.Vary
9.  Ivan Houda přestup H.Králové, odchovanec Baníku
8.  František Blumentritt přestup z Milevska, odchovanec Rokycan
12.  Michal Rybář odchovanec Slavie K.Vary
-.  Radek Vrkoč dorostenec
útočníci
16.  Jiří Mašek odchovanec Baníku
21.  Vladimír Palaščák odchovanec Baníku
13.  Luboš Thür přestup ze Škody Plzeň
20.  Václav Strnad odchovanec Baníku
25.  Křešimír Schildhabel odchovanec Baníku
6.  Petr Petrov odchovanec Baníku
18.  Jindřich Kubů odchovanec Kladna
14.  Martin Pešout hostování ze Slaného, odchovanec Kladna
22.  Jan Eliáš odchovanec Baníku
5.  Petr Hampl návrat z VTJ Pardubice, odchovanec Baníku
23.  Luděk Beran návrat z US Praha, odchovanec Baníku
15.  Milan Čejka přestup z Baníku Příbram
10.  Pavel Vachovec hostování ze Škody Plzeň
17.  Rostislav Kurfürst přestup z  Rokycan
7.  Petr Vyskočil odchovanec Baníku
-.  René Hromádka odchovanec Slavie K.Vary
-.  Josef Rybár dorostenec

     Trenérskou trojici tvořili Milan Šmejkal, Jaroslav Stulík, Zdeněk Pilný.
 
    Baník Sokolov v celkovém účtování této sezóny skončil na 9. místě, kdy hrál v osmičlenné skupině, jež bojovala o udržení příslušnosti v I.hokejové lize. Vítězem I.hokejové ligy se nakonec stalo mužstvo Zetoru Brno.
 

finálová skupina

1. Zetor Brno 46 37 3 6 225 : 110 77
2. VTJ Tábor 46 34 1 11 208 : 120 69
3. HC Slezan Opava 46 26 7 13 184 : 141 59
4. TŽ Třinec 46 26 1 19 183 : 154 53
5. Stadion Hradec Králové 46 22 6 18 180 : 174 50
6. SK Slavia Praha 46 18 2 26 188 : 204 38

skupina o udržení

1. Baník Hodonín 40 18 4 18 176 : 151 40
2. Šumavan Vimperk 40 17 5 18 154 : 140 39
3. Baník Sokolov 40 15 6 19 128 : 159 36
4. Auto Škoda M.Boleslav 40 15 5 20 145 : 162 35
5. Baník Karviná 40 11 7 22 136 : 182 29
6. HC Brno 40 9 7 24 109 : 178 25
7. VTJ Racek Pardubice 40 11 1 28 99 : 188 23
8. VTJ Jitex Písek 40 10 3 27 110 : 161 23

 
      Z výsledků nižších věkových kategorií stojí za zmínku 9. místo Baníku Sokolov v lize mladšího dorostu ve skupině A.