sezóna 1964-65

Na začátku tohoto ročníku sehrál Baník jedenáct cvičných utkání při brankovém rozdílu 61:93. Znamenalo to pět vítězství a šest proher. Tyto dosti pasivní výsledky vznikly tím, že nebylo dost vhodných soupeřů na naší úrovni a bylo nutno hrát se soupeři I. i II.ligy. Mělo to sice špatný vliv na sebedůvěru hráčů. na druhé straně však bylo co se přiučit od zkušených soupeřů. Proto se věřilo, že mužstvo v mistrovské soutěži čestně obstojí. Z dostupných výsledků přípravných utkání Baník - Spartak Klášterec 8:6 (2:2, 2:3, 4:1).

První mistrovské utkání sezóny se hrálo se Slavojem Tachov, které Baník po značně nervózním začátku přeci jen nakonec vyhrál 5:4. Jako vejce vejci se prvnímu podobalo druhé utkání s Jiskrou Nejdek i se stejným výsledkem 5:4. Následovala prohra s Baníkem Ostrov a výhra 4:1 nad Novým Sedlem. V období leden - únor sehrálo mužstvo dalších celkem osm zápasů, z toho jeden mezinárodní se Servette Ženeva. K tomuto utkání bylo mužstvo posíleno o čtyři hráče Dukly Jihlava a nakonec zvítězilo 5:4. Zbývající zápasy byly vesměs mistrovské, v nichž jsme již tak dobře nevedli, neboť jsme jen dvakrát vyhráli, jednou remizovali a čtyřikrát prohráli. Tyto zápasy byly velmi náročné, jelikož odchodem několika zkušených hráčů musel Baník hrát prakticky jen na dvě útočné řady. O umístění Baníku v mistrovské soutěži není žádných záznamů.