II. liga ČR ročník 2012/2013 - zápasy HC Baník Sokolov

utkání základní části


(kliknutím na datum se zobrazí podrobnosti o utkání)

začátky domácích utkání: Sobota 17.30 hodin, Středa 18.00 hodin

datum domácí x hosté skóre body pořadí posun
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Draci Bílina 7 : 1 - 3 1.
ST
HC Kobra Praha
-
HC Baník Sokolov 3 : 4 p.p. 2 3.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Klášterec nad Ohří 3 : 2 - 3 3.
ČT
TJ Jablonec nad Nisou
-
HC Baník Sokolov 6 : 3 - 0 3.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Řisuty 1 : 4 - 0 5.
NE
HC Děčín
-
HC Baník Sokolov 6 : 3 - 0 6.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Tábor 2 : 7 - 0 7.
ST
HC Klatovy
-
HC Baník Sokolov 7 : 5 - 0 8.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Milevsko 2010 4 : 1 - 3 7.
ST
HC Děčín
-
HC Baník Sokolov 5 : 3 - 0 7.
SO
HC Draci Bílina
-
HC Baník Sokolov 3 : 1 - 0 8.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Kobra Praha 6 : 5 - 3 6.
ST
HC Klášterec nad Ohří
-
HC Baník Sokolov 4 : 3 s.n. 1 7.
SO
HC Baník Sokolov
-
TJ Jablonec nad Nisou 2 : 3 p.p. 1 7.
ST
HC Řisuty
-
HC Baník Sokolov 6 : 2 - 0 8.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Děčín 3 : 4 p.p. 1 9.
SO
HC Tábor
-
HC Baník Sokolov 4 : 5 p.p. 2 8.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Klatovy 3 : 2 p.p. 2 9.
SO
HC Milevsko 2010
-
HC Baník Sokolov 4 : 1 - 0 9.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Draci Bílina 6 : 4 - 3 7.
SO
HC Kobra Praha
-
HC Baník Sokolov 7 : 2 - 0 7.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Klášterec nad Ohří 5 : 3 - 3 7.
SO
TJ Jablonec nad Nisou
-
HC Baník Sokolov 4 : 1 - 0 9.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Řisuty 3 : 2 - 3 8.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Tábor 6 : 4 - 3 8.
SO
HC Klatovy
-
HC Baník Sokolov 1 : 4 - 3 6.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Milevsko 2010 3 : 4 s.n. 1 6.
SO
HC Draci Bílina
-
HC Baník Sokolov 3 : 6 - 3 6.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Kobra Praha 9 : 2 - 3 5.
ST
HC Klášterec nad Ohří
-
HC Baník Sokolov 4 : 1 - 0 6.
SO
HC Baník Sokolov
-
TJ Jablonec nad Nisou 6 : 2 - 3 5.
SO
HC Řisuty
-
HC Baník Sokolov 9 : 1 - 0 7.
ST
HC Baník Sokolov
-
HC Děčín 4 : 2 - 3 6.
SO
HC Tábor
-
HC Baník Sokolov 10 : 3 - 0 6.
SO
HC Baník Sokolov
-
HC Klatovy 0 : 3 - 0 7.
ST
HC Milevsko 2010
-
HC Baník Sokolov 4 : 6 - 3 6.
                       
    čtvrtfinále:              
SO
HC Děčín
-
HC Baník Sokolov 1 : 8 - stav série 0:1
PO
HC Baník Sokolov
-
HC Děčín 4 : 3 - stav série 2:0
ST
HC Děčín
-
HC Baník Sokolov 5 : 2 - stav série 1:2
HC Baník Sokolov
-
HC Děčín 2 : 4 - stav série 2:2
NE
HC Děčín
-
HC Baník Sokolov 1 : 5 - stav série 2:3
                       
    semifinále:              
ÚT
HC Tábor
-
HC Baník Sokolov 9 : 2 - stav série 1:0
ČT
HC Baník Sokolov
-
HC Tábor 5 : 4 - stav série 1:1
SO
HC Tábor
-
HC Baník Sokolov 3 : 0 - stav série 2:1
PO
HC Baník Sokolov
-
HC Tábor 2 : 6 - stav série 1:3
                       

začátky domácích utkání: Sobota 17.30 hodin, Středa 18.00 hodin

 ( za výsledkem :  P  =  po prodloužení / SN = po samostatných nájezdech /  K = kontumace )